Virtuální oslava výročí

Image

Slaví vaše firma nebo značka v letošním roce významné výročí, ale epidemie a s ní spojená omezení vám překazila plány na oslavu? Pokud už nechcete čekat na to, jak se situace vyvine, a rádi byste našli jiné řešení, můžeme vám s tím pomoci. A je přitom jedno, jestli jste na trhu 20, 30 nebo třeba 110 let.

Kdy jindy než teď je ten správný čas dát svým zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům vědět, že jste tu pro ně již pěknou řádku let a nic na tom nehodláte měnit ani v budoucnu?

Image

Jak oslavit výročí bez oslavy?


Možností je celá řada. Představte si například:
Knihu či brožuru atraktivní formou popisující historii vaší firmy, kterou rozešleme obchodním partnerům a zaměstnancům spolu s poukazem na oslavu v příštím roce
Speciální webovou stránku s milníky v historii vaší firmy, videem či virtuální výstavou
Video popisující příběh a historii vaší značky v kombinaci s přáním jejích představitelů a virtuálním přípitkem

A to je jen několik příkladů. Nepracujeme podle šablon, ale snažíme se nacházet řešení ideální pro potřeby vaší firmy a cílových skupin. Svěřit nám můžete nejen zpracování příběhu historie firmy, ale i jeho distribuci k zaměstnancům, partnerům a zákazníkům.

Dejte nám o sobě vědět a společně vymyslíme a na klíč připravíme virtuální oslavu výročí šitou přímo vám na míru. 


Image

Jak Virtuální oslava výročí funguje?


Vše zvládneme vyřešit online. Celý proces a harmonogram budete mít pod kontrolou bez ohledu na současný stav pandemie nebo vládních nařízení.

01
Na začátek si vše potřebné sdělíme prostřednictvím videokonference, ze které si odneseme základní brief.

02
Připravíme projekt, ve kterém navrhneme jednotlivé aktivity: video, microsite nebo třeba brožuru k výročí. Vše zpracujeme včetně harmonogramu a rozpočtu.


03
Po odsouhlasení se pustíme do práce. Nasbíráme potřebné podklady o vás a vaší firmě a zpracujeme její příběh. Zajistíme celý proces, včetně doručení příběhu zaměstnancům nebo obchodním partnerům.

04

Připravíme možnost interaktivní zpětné vazby a veškeré materiály vám předáme pro další použití ve vašem marketingu.  

Investice, která se vyplatí


Zpracování Virtuální oslavy výročí vás vyjde výrazně levněji než pořádání celofiremního eventu. Výsledný efekt může být přitom naopak mnohem větší. Celý projekt jsme schopni transparentně rozpočtovat, protože platíte vždy pouze za viditelné výsledky. Vše probíhá online nebo maximálně se schůzkami v malém realizačním týmu. Můžete se tak spolehnout, že vše proběhne, bez ohledu na pandemickou situaci. Máme zkušenosti s využíváním online nástrojů, takže si můžete být jistí, že:

1)

Výsledný produkt můžete marketingově využít i v budoucnu. Díky online prostředí bude mít větší dosah než samotná oslava.

2)

Virtuální oslava výročí je obecně levnější než pořádání samotných akcí. Ušetřete za produkci eventu a zároveň si nenechte ujít komunikaci vašeho výročí.


3)

Díky osvědčeným postupům pracujeme efektivně. To se odráží i na poměru dodané práce a počtu hodin věnovaných našemu projektu.

4)

Víme, že je váš čas drahý. Soustředíme se proto na to, abychom od vás hned na začátku sehnali vše potřebné a zbytečně vás nezatěžovali.


5)

Obdržíte výstup, který bude vždy profesionální jak po obsahové, tak i formální stránce.

6)

Příběh vaší firmy zpracujeme tak, aby byl pro cílovou skupinu poutavý i při bezkontaktním předání.

Image

Chcete uspořádat virtuální oslavu výročí?


Kontaktujte nás na:

chci@pribehznacek.cz

+420 732 176 988